Wesele w Plenerze

Organizacja wesel w plenerze cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przyszłych Par Młodych. Ciepłe promienie słońca, delikatny powiew letniego wiatru na skórze i we włosach, piękne, zielone otoczenie, to sceneria idealnie pasująca i godna tego najważniejszego dnia w życiu.

Wesele w plenerze pod namiotem w pięknym otoczeniu

Pałac w Małkowie przygotował dla przyszłych Par Młodych szczególną ofertę wesel w plenerze, w której możliwe jest powiedzenie sakramentalnego “tak” na terenie siedmiohektarowego zabytkowego parku. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji tego typu uroczystości, pomagamy załatwić wszelkie formalności, służymy radą w obszarze dekoracji i stajemy na wyżynach swoich możliwości, aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Do dyspozycji Par Młodych przygotowaliśmy namiot (300m2), który z powodzeniem pomieści nawet 250 osób. Znajduje się on tuż za pałacem, który w wartościowy i atrakcyjny wizualnie sposób dopełnia całą scenerię i dodaje jej nut nastrojowości, magii i elegancji.

Wesele w plenerze, a warunki atmosferyczne? To nie problem

Wesele pod namiotem w plenerze, to rozwiązanie, które stanowi zabezpieczenie przed tak wrażliwymi i nieprzewidywalnymi elementami, jak pogoda. Pary Młode nie muszą się martwić o to, że ich ślubne stylizacje zostaną wzbogacone o kolejny, przypadkowy element, jakim jest deszcz, a ich goście oprócz kwiatów, będą trzymać w rękach parasolki.

Wesele w ogrodzie na łonie natury…

Wesele w plenerze w parku to propozycja dla osób, które kochają naturę, pragną wziąć ślub w pięknej i nietypowej przestrzeni i szukają pomysłów nieszablonowych. Dołożymy wszelkich starań, aby całe przyjęcie weselne idealnie wpisało się w koncepcję wymarzonego ślubu, o którym z wypiekami na twarzy myśli się już od najmłodszych lat. Dla naszych Gości z Łodzi, województwa łódzkiego i wielkopolskiego, ale też całej Polski przygotowaliśmy też pokoje hotelowe, gdzie przenocować może nawet 40 osób oraz w razie potrzeby salę na wesele, która pomieści około 80 osób.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.

 

Wesele w plenerze – koszty

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje wesele w plenerze? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ składa się na to wiele elementów:

 • liczba zaproszonych gości,
 • wybór atrakcji,
 • termin,
 • okres wynajmu,
 • wybrany pakiet.

Cena organizacji takiego wesela w pod namiotem zależy też od tego, czy Para Młoda zdecyduje się również na Ślub Cywilny czy Kościelny w plenerze. Zapewniamy, że dla wszystkich naszych Gości zapewniamy atrakcyjny cennik i dobre warunki. W celu otrzymania bardziej szczegółowych kalkulacji zachęcamy do kontaktu osobistego.

Jeżeli wesele czy ślub w plenerze to rozwiązanie, które jest Ci bliskie, ale ostatecznie chcesz bawić się ze swoimi gośćmi we wnętrzu naszego pałacu, w atmosferze kameralnej i uśmiechniętej, to sprawdź też inną atrakcyjną ofertę, jaką bez wątpienia jest wesele w pałacu.

W razie pytań o terminy, ceny, kwestie formalno-organizacyjne bądź jakiekolwiek inne kwestie zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną 535-442-333 lub mailową malkow@malkow.pl.

Do naszego Pałacu przy którym organizujemy wesela w plenerze można łatwo i szybko dotrzeć m.in. z województwa łódzkiego i wielkopolskiego.

Znajdujemy się w odległości:

 • Sieradz – 13 km
 • Zduńska Wola – 28 km.
 • Kalisz – 41 km
 • Łódź – 66 km
 • Uniejów – 37 km
 • Borysew – 40 km