Wesele w Plenerze

Organizacja wesel w plenerze cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przyszłych Par Młodych. Ciepłe promienie słońca, delikatny powiew letniego wiatru na skórze i we włosach, piękne, zielone otoczenie, to sceneria idealnie pasująca i godna tego najważniejszego dnia w życiu.

Podczas poszukiwania idealnego miejsca na tę uroczystość, warto uwzględnić nie tylko liczbę zaproszonych gości, ale również znaleźć odpowiednią przestrzeń na sam ślub, pod warunkiem, że ślub cywilny również pragniemy wziąć w plenerze. Od 2015 roku organizacja ślubu w wybranej scenerii jest dużo łatwiejsza, a to z uwagi na nowelizację prawa. Oznacza to, że ślub cywilny jak i wesele na świeżym powietrzu w okolicach Łodzi możemy zorganizować bez najmniejszego problemu, zarówno pod względem prawnym, jak i organizacyjnym. Co ważne, za taką przyjemność należy jednak dodatkowo zapłacić.

Wesele na świeżym powietrzu zasługuje także na wyjątkową oprawę. Na stołach mogą pojawić się dodatkowe kompozycje ze świeżych kwiatów oraz świece. Oświetlenie również jest bardzo ważne, gdyż spełniać będzie nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Warto wykorzystać także potencjał otaczających drzew i zawiesić na nich elementy dekoracyjne, tj. lampki czy tiul. Należy wygospodarować też trochę przestrzeni na parkiet czy podest dla zespołu muzycznego lub DJ-a. Korzystając z tego, że całe przyjęcie odbywa się pod gołym niebem, można też zorganizować pokaz sztucznych ogni. To wszystko sprawi, że wesele będzie niezapomniane nie tylko dla pary młodej, ale również dla gości.

Organizacja wesel w plenerze cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przyszłych Par Młodych. Ciepłe promienie słońca, delikatny powiew letniego wiatru na skórze i we włosach, piękne, zielone otoczenie, to sceneria idealnie pasująca i godna tego najważniejszego dnia w życiu.

Wesele w plenerze pod namiotem w pięknym otoczeniu

Pałac w Małkowie przygotował dla przyszłych Par Młodych szczególną ofertę wesel w plenerze, w której możliwe jest powiedzenie sakramentalnego “tak” na terenie siedmiohektarowego zabytkowego parku. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji tego typu uroczystości, pomagamy załatwić wszelkie formalności, służymy radą w obszarze dekoracji i stajemy na wyżynach swoich możliwości, aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Do dyspozycji Par Młodych przygotowaliśmy namiot (300m2), który z powodzeniem pomieści nawet 250 osób. Znajduje się on tuż za pałacem, który w wartościowy i atrakcyjny wizualnie sposób dopełnia całą scenerię i dodaje jej nut nastrojowości, magii i elegancji.

Wesele w plenerze, a warunki atmosferyczne? To nie problem

Wesele pod namiotem w plenerze, to rozwiązanie, które stanowi zabezpieczenie przed tak wrażliwymi i nieprzewidywalnymi elementami, jak pogoda. Pary Młode nie muszą się martwić o to, że ich ślubne stylizacje zostaną wzbogacone o kolejny, przypadkowy element, jakim jest deszcz, a ich goście oprócz kwiatów, będą trzymać w rękach parasolki.

Wesele w ogrodzie na łonie natury…

Wesele w plenerze w parku to propozycja dla osób, które kochają naturę, pragną wziąć ślub w pięknej i nietypowej przestrzeni i szukają pomysłów nieszablonowych. Dołożymy wszelkich starań, aby całe przyjęcie weselne idealnie wpisało się w koncepcję wymarzonego ślubu, o którym z wypiekami na twarzy myśli się już od najmłodszych lat. Dla naszych Gości z Łodzi, województwa łódzkiego i wielkopolskiego, ale też całej Polski przygotowaliśmy też pokoje hotelowe, gdzie przenocować może nawet 40 osób oraz w razie potrzeby salę na wesele, która pomieści około 80 osób.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.

 

Wesele w plenerze – koszty

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje wesele w plenerze? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ składa się na to wiele elementów:

 • liczba zaproszonych gości,
 • wybór atrakcji,
 • termin,
 • okres wynajmu,
 • wybrany pakiet.

Cena organizacji takiego wesela w pod namiotem zależy też od tego, czy Para Młoda zdecyduje się również na Ślub Cywilny czy Kościelny w plenerze. Zapewniamy, że dla wszystkich naszych Gości zapewniamy atrakcyjny cennik i dobre warunki. W celu otrzymania bardziej szczegółowych kalkulacji zachęcamy do kontaktu osobistego.

Jeżeli wesele czy ślub w plenerze to rozwiązanie, które jest Ci bliskie, ale ostatecznie chcesz bawić się ze swoimi gośćmi we wnętrzu naszego pałacu, w atmosferze kameralnej i uśmiechniętej, to sprawdź też inną atrakcyjną ofertę, jaką bez wątpienia jest wesele w pałacu.

W razie pytań o terminy, ceny, kwestie formalno-organizacyjne bądź jakiekolwiek inne kwestie zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną 535-442-333 lub mailową malkow@malkow.pl.

Do naszego Pałacu przy którym organizujemy wesela w plenerze można łatwo i szybko dotrzeć m.in. z województwa łódzkiego i wielkopolskiego.

Znajdujemy się w odległości:

 • Sieradz – 13 km
 • Zduńska Wola – 28 km.
 • Kalisz – 41 km
 • Łódź – 66 km
 • Uniejów – 37 km
 • Borysew – 40 km