Spotkania integracyjne

Kameralny pensjonat na imprezy integracyjne.

Hotel na spotkania integracyjne to bardzo poważna kwestia. To właśnie podczas firmowych imprez integracyjnych pracownicy zawiązują między sobą więzi, poprawiają komunikację, pracują nad bardziej efektywnymi sposobami codziennego współdziałania zawodowego, przełamują wzajemne lody i mają szansę poznać się od innej, prywatnej i uśmiechniętej strony.

Tego typu wydarzenia usprawniają pracę całej firmy, a ponadto zapewniają wyjątkową przestrzeń do wypoczynku i złapania oddechu wśród dynamicznych, codziennych, zawodowych zadań. Dlatego organizując imprezę integracyjną, trzeba z należytą starannością podejść do wyboru odpowiedniego miejsca.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.

 

Szukając miejsca, w którym odbędzie się wartościowa impreza firmowa, zapewniająca zarówno przestrzeń do wspólnej zabawy i odpoczynku, jak i do usprawniania pracy zespołu, warto zdecydować się na nasz piękny Pałac w Małkowie. To kameralny hotel w centralnej Polsce, który dostarczy relaksu oraz niezapomnianych wrażeń. Noclegi w zabytku, już same w sobie będą niepowtarzalną atrakcją. Dla naszych gości przygotowaliśmy komfortowe pokoje utrzymane w unikalnej stylistyce, które sprzyjają odpoczynkowi i zachwycają od strony wizualnej. Restauracja slow food zlokalizowana w Pałacu bazuje na produktach ekologicznych i zaczerpniętych od lokalnych dostawców, które w kolejnych krokach trafiają pod nóż znakomitego szefa kuchni.

Pałac w Małkowie to wyjątkowy hotel daleko od zgiełku. Nasz kameralny pensjonat to niepowtarzalne miejsce na spotkania biznesowe, a także idealne miejsce na warsztaty rozwojowe. Do dyspozycji naszych gości mamy również siedmiohektarowy park, który sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Obok parku znajduje się polana, która idealnie sprawdzi się podczas ogniska. Teren, który oddajemy naszym Klientom to również żwirownia, w której można zorganizować paintball czy innego rodzaju gry terenowe, mające szansę zintegrować wszystkich pracowników.

Nasz pensjonat w łódzkim ma w ofercie również duży namiot (300 m2), który idealnie sprawdzi się podczas takich spotkań integracyjnych. Można w nim zorganizować uroczą potańcówkę czy wieczór z planszówkami, zależnie od indywidualnych potrzeb naszych gości. W naszym namiocie można również zorganizować szkolenia, dla nawet 200 osób. Hotel, szkolenie?

Pałac w Małkowie mieszczący się w okolicach Łodzi, to wymarzone miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych i pikników firmowych. Bogate zaplecze, duży wybór sprzętu oraz park eventowy pozwalają na praktycznie dowolny wybrany rodzaj imprezy integracyjnej lub pikniku. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Z przyjemnością zaplanujemy dla Państwa bal firmowy, niezapomniany jubileusz przedsiębiorstwa, spotkanie pracownicze z animacjami wieczornymi czy nieszablonowe imprezy team building. Dopasujemy je również jak najlepiej do firmowego budżetu! Dobrze zorganizowana impreza integracyjna opiera się na ciekawym pomyśle, dobrym scenariuszu oraz doświadczeniu organizatorów. By zorganizować udaną imprezę integracyjną, nie musisz zabierać pracowników daleko nad morze czy w góry do specjalnego ośrodka. Nawet nie musisz zatrudniać agencji eventowej. Każdemu pracownikowi należy się chwila relaksu i dobrej zabawy.

Ile razy byliście na firmowym piwie na mieście? No właśnie, ciągle gdzieś wychodzicie na takie krótkie firmowe spotkania. Co powiesz na prawdziwy bal? Imprezy integracyjne w hotelu to nie tylko warsztaty, zadania w grupach czy szkolenia. Nieformalne spotkania pracowników to też integracja. Luźna swobodna atmosfera sprzyja zacieśnianiu kontaktów. Im lepiej zintegrowany zespół tym większa efektywność w pracy. Nasza propozycja to wieczorny bankiet lub po prostu impreza w hotelowym klubie z noclegiem w hotelu. Będzie wspólna zabawa, zdjęcia w fotobudce, wyśmienite jedzenie, lampka szampana. Będzie też okazja na rozmowę z szefem, ze swoim zespołem o tym co warto byłoby poprawić w firmie lub zmienić.

Pracodawcy nie odpuszczą warsztatów z kreatywności. Od przyszłych pracowników oczekują kreatywności, nowych pomysłów, rozwiązań.
W efektywnej realizacji zadań pomogą pracownikom kreatywne warsztaty. Nie będą to nudne pogadanki w sali konferencyjnej. Tylko ciekawe, praktyczne zajęcia w grupach na dużej sali. Pracownicy będą mogli dać upust swojej kreatywności.

Nasza hotel na spotkania integracyjne zawiera:

  • komfortowe pokoje utrzymane w unikalnej stylistyce
  • kuchnię opartą na produktach ekologicznych, przygotowaną przez doświadczonego szefa kuchni
  • rekreacyjne spacery po siedmiu hektarowym, zabytkowym parku oraz inne formy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, zależnie od indywidualnych preferencji
  • dostęp do polany, w której można zorganizować ognisko
  • dostęp do żwirowni, która sprawdzi się podczas różnorodnych gier terenowych
  • namiot (300 m2), który można wykorzystać na szkolenie, konferencję czy zabawę