Spotkania integracyjne

Kameralny pensjonat na imprezy integracyjne.

Hotel na spotkania integracyjne to bardzo poważna kwestia. To właśnie podczas firmowych imprez integracyjnych pracownicy zawiązują między sobą więzi, poprawiają komunikację, pracują nad bardziej efektywnymi sposobami codziennego współdziałania zawodowego, przełamują wzajemne lody i mają szansę poznać się od innej, prywatnej i uśmiechniętej strony.

Tego typu wydarzenia usprawniają pracę całej firmy, a ponadto zapewniają wyjątkową przestrzeń do wypoczynku i złapania oddechu wśród dynamicznych, codziennych, zawodowych zadań. Dlatego organizując imprezę integracyjną, trzeba z należytą starannością podejść do wyboru odpowiedniego miejsca.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.

 

Szukając miejsca, w którym odbędzie się wartościowa impreza firmowa, zapewniająca zarówno przestrzeń do wspólnej zabawy i odpoczynku, jak i do usprawniania pracy zespołu, warto zdecydować się na nasz piękny Pałac w Małkowie. To kameralny hotel w centralnej Polsce, który dostarczy relaksu oraz niezapomnianych wrażeń. Noclegi w zabytku, już same w sobie będą niepowtarzalną atrakcją. Dla naszych gości przygotowaliśmy komfortowe pokoje utrzymane w unikalnej stylistyce, które sprzyjają odpoczynkowi i zachwycają od strony wizualnej. Restauracja slow food zlokalizowana w Pałacu bazuje na produktach ekologicznych i zaczerpniętych od lokalnych dostawców, które w kolejnych krokach trafiają pod nóż znakomitego szefa kuchni.

Pałac w Małkowie to wyjątkowy hotel daleko od zgiełku. Nasz kameralny pensjonat to niepowtarzalne miejsce na spotkania biznesowe, a także idealne miejsce na warsztaty rozwojowe. Do dyspozycji naszych gości mamy również siedmiohektarowy park, który sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Obok parku znajduje się polana, która idealnie sprawdzi się podczas ogniska. Teren, który oddajemy naszym Klientom to również żwirownia, w której można zorganizować paintball czy innego rodzaju gry terenowe, mające szansę zintegrować wszystkich pracowników.

Nasz pensjonat w łódzkim ma w ofercie również duży namiot (300 m2), który idealnie sprawdzi się podczas takich spotkań integracyjnych. Można w nim zorganizować uroczą potańcówkę czy wieczór z planszówkami, zależnie od indywidualnych potrzeb naszych gości. W naszym namiocie można również zorganizować szkolenia, dla nawet 200 osób. Hotel, szkolenie? Tylko Pałac w Małkowie!

Nasza hotel na spotkania integracyjne zawiera:

  • komfortowe pokoje utrzymane w unikalnej stylistyce
  • kuchnię opartą na produktach ekologicznych, przygotowaną przez doświadczonego szefa kuchni
  • rekreacyjne spacery po siedmiu hektarowym, zabytkowym parku oraz inne formy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, zależnie od indywidualnych preferencji
  • dostęp do polany, w której można zorganizować ognisko
  • dostęp do żwirowni, która sprawdzi się podczas różnorodnych gier terenowych
  • namiot (300 m2), który można wykorzystać na szkolenie, konferencję czy zabawę