Spotkania integracyjne

Firmowe imprezy integracyjne to czas, w którym pracownicy zawiązują między sobą więzi, poprawiają komunikację, pracują nad bardziej efektywnymi sposobami codziennego współdziałania zawodowego, przełamują wzajemne lody i mają szansę poznać się od innej, prywatnej i uśmiechniętej strony. Tego typu wydarzenia usprawniają pracę całej firmy, a ponadto zapewniają wyjątkową przestrzeń do wypoczynku i złapania oddechu wśród dynamicznych, codziennych, zawodowych zadań.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.

 

Szukając miejsca, w którym odbędzie się wartościowa impreza firmowa, zapewniająca zarówno przestrzeń do wspólnej zabawy i odpoczynku, jak i do usprawniania pracy zespołu, warto zdecydować się na nasz piękny Pałac w Małkowie. Dla naszych gości przygotowaliśmy komfortowe pokoje utrzymane w unikalnej stylistyce, które sprzyjają odpoczynkowi i zachwycają od strony wizualnej. Restauracja zlokalizowana w Pałacu bazuje na produktach ekologicznych i zaczerpniętych od lokalnych dostawców, które w kolejnych krokach trafiają pod nóż znakomitego szefa kuchni. Do dyspozycji naszych gości mamy również siedmio hektarowy park, który sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Obok parku znajduje się polana, która idealnie sprawdzi się podczas ogniska. Teren, który oddajemy naszym Klientom to również żwirownia, w której można zorganizować paintball czy innego rodzaju gry terenowe, mające szansę zintegrować wszystkich pracowników.

W naszej ofercie znajduje się również duży namiot (300m2), który idealnie sprawdzi się podczas takich spotkań. Można w nim zorganizować uroczą potańcówkę czy wieczór z planszówkami, zależnie od indywidualnych potrzeb naszych gości. W naszym namiocie można również zorganizować szkolenia, dla nawet 200 osób.

Nasza oferta w zakresie imprez integracyjnych zawiera :

  • komfortowe pokoje utrzymane w unikalnej stylistyce
  • kuchnię opartą na produktach ekologicznych, przygotowaną przez doświadczonego szefa kuchni
  • rekreacyjne spacery po siedmiu hektarowym, zabytkowym parku oraz inne formy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, zależnie od indywidualnych preferencji
  • dostęp do polany, w której można zorganizować ognisko
  • dostęp do żwirowni, która sprawdzi się podczas różnorodnych gier terenowych
  • namiot (300m2), który można wykorzystać na szkolenie, konferencję czy zabawę