Catering

W oparciu o zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klientów, oferta naszego pałacu w Małkowie, została rozbudowana o catering. Realizowany przez nas catering to połączenie zdrowia oraz bogactwa różnorodnych smaków. Dania przygotowywane są w naszej kuchni, która na pierwszym miejscu stawia jakość, tworząc swoje potrawy z produktów pochodzących od lokalnych dostawców, w znacznej większości ekologicznych.

Pałac w Małkowie przyjmuje zamówienia na catering okazjonalny i rodzinny. Mogą one zostać zrealizowane do wybranego przez zamawiającego punktu, tak, aby zapewnić mu wygodę i wyeliminować konieczność pokonywania trasy samodzielnie. W naszej ofercie znajduje się ponadto catering świąteczny, który może stanowić wspaniałe rozwiązanie dla dynamicznie żyjących osób, które nie mają czasu na ugotowanie świątecznego barszczu czy ulepienia kilkudziesięciu pierogów, które w następnym kroku znajdują się na wigilijnym stole.

Doświadczony szef kuchni, wraz ze swoją załogą, zadba o to, aby dania były odpwiednio zbilansowane, zdrowe, smaczne i wartościowe.

Przyjmujemy zamówienia na catering (z dowozem), który znajdzie się na stołach naszych Klientów podczas różnorodnych uroczystości. Jeśli chcą Państwo otrzymać bardziej szczegółowe informacje, zapraszamy do kontaktu.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.