Hotel

Hotel Sieradz

Do Państwa dyspozycji oddajemy 11 pokoi dwuosobowych rozmieszczonych na trzech kondygnacjach naszego obiektu.

Znajdują się wśród nich dwa stylowe apartamenty z pokojami kąpielowymi, oraz bezpośrednim wyjściem na taras lub prywatnym balkonem.

W 8 pokojach jest możliwość noclegu dodatkowych osób na rozkładanych sofach.  Pokoje na poddaszu posiadają klimatyzację.

Nasz pałacowy hotel z komfortowymi i eleganckich pokojami oraz apartamentami, w których może przenocować jednocześnie nawet 40 osób. Dbamy o komfort i liczymy się z tradycją, dlatego wszystkie pomieszczenia urządzone są stylowo i z uwzględnieniem tradycji tego historycznego miejsca.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wynajęciem hotelu w okolicach Sieradza w województwie łódzkim, zapraszamy do Pałacu w Małkowie. Nasze pokoje utrzymane są w nienagannej czystości i niezależnie, czy chcą Państwo przenocować po imprezie organizowanej na naszej sali, czy odpocząć w trakcie męczącej podróży – do dyspozycji oddajemy zadbane i luksusowe apartamenty w atrakcyjnych cenach.

Hotel do wynajęcia w województwie łódzkim

Nasze nowoczesne pokoje, są idealnym miejscem do odpoczynku. Jeśli nocują Państwo po imprezie lub po prostu chcą wynająć nocleg, Pałac w Małkowie jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy naszym Gościom nocleg w atrakcyjnych cenach i oddajemy do dyspozycji pokoje, wybrane według ich preferencji. Najważniejszy dla nas jest komfort Klientów, dlatego dysponujemy spokojnym i wygodnym miejscem do odpoczynku. Zapraszamy turystów odwiedzających województwo łódzkie – często do naszego hotelu trafiają Goście przebywający w Łodzi, Sieradzu, Zduńskiej Woli, ale też w Wielkopolsce, np. w Kaliszu.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.

 

Atrakcje w okolicy Pałacu w Małkowie

Zatrzymując się w Pałacu w Małkowie, zapewniają sobie Państwo moc atrakcji. Pałac w Małkowie położony jest w bliskiej okolicy Sieradza oraz kompleksu Termalno-Basenowego w Uniejowie. Termy składają się z basenów krytych oraz otwartych, a także z zespołu odnowy biologicznej, które zapewniają doskonałe właściwości zdrowotne. Niezależnie od indywidualnych preferencji naszych Gości, rekomendujemy im podróż do term w Uniejowie. W dodatku nocując w Pałacu w Małkowie, zachęcamy do zwiedzenia Zoo safari w Borysewie. Zoo Safari Borysew gromadzi aż 250 zwierząt z 60 różnych gatunków. Ciekawostką jest to, że miejscu tym można oglądać białe tygrysy bengalskie. Jest to niezła frajda zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Hotel w Małkowie to doskonałe miejsce do wypoczynku w województwie łódzkim, jak i do skorzystania z pobliskich atrakcji.

Znajdujemy się w odległości:

  • Sieradz – 13 km
  • Zduńska Wola – 28 km.
  • Kalisz – 41 km
  • Łódź – 66 km
  • Uniejów – 37 km
  • Borysew – 40 km