Restauracja

Pałac w Małkowie to nie tylko piękne, stylowe i eleganckie wnętrza czy obsługa, która niejednokrotnie staje na palcach aby spełnić indywidualne oczekiwania Klientów (zarówno biznesowych, jak i prywatnych). Pałac w Małkowie to również elegancka i co najważniejsze – smaczna restauracja, która z ogromną pasją i zaangażowaniem dostarcza swoim gościom znakomite potrawy, które pobudzają nie tylko kubki smakowe, ale również wyobraźnię.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.

Restauracja zlokalizowana w naszym pałacu w Małkowie czynna jest tylko w niedzielę, chociaż na specjalne życzenie, istnieje również możliwość skorzystania z jej oferty w inny, wybrany przez Klienta dzień. Aby było to możliwe, wystarczy do nas zadzwonić i ustalić wszelkie szczegóły.

Otwarta w niedzielę restauracja znajdująca się w naszym Pałacu zaprasza w swoje progi wszystkie osoby, które poszukują wyjątkowego miejsca na spędzenie popołudnia z dobrym jedzeniem w okolicach Sieradza czy Goszczanowa, ale też Sieradz, Zduńskiej Woli, Uniejowa, Kalisza a nawet Łodzi. Tuż po pysznym obiedzie, można udać się również na spokojny spacer po parku zlokalizowanym przy Pałacu i odetchnąć świeżym powietrzem w otoczeniu zieleni i naturalnych barw ziemi.

Do odwiedzenia naszej restauracji zapraszamy również Pary Młode, które zastanawiają się, czy Pałac w Małkowie to ich wymarzone miejsce ślubne. Podczas niedzielnego obiadu będą mieli oni szansę nie tylko spróbować przygotowanych przez szefa kuchni dań, ale także lepiej poznać charakter, wystrój oraz klimat naszego pałacu i zestawić go w precyzyjny sposób ze swoimi indywidualnymi wizjami wymarzonego miejsca ślubnego.

Zapraszamy do restauracji mieszkańców Sieradza, Zduńskiej Woli, Łodzi, Kalisza, Uniejowa i innych okolicznych miast.