Zoo safari w Borysewie

Wyjazd do ZOO to atrakcja, którą szczególnie uwielbiają dzieci, ale bez wątpienia jest ona bliska również sercom dorosłych. Decydując się na dłuższy pobyt w naszym w Pałacu w Małkowie warto odwiedzić Zoo Safari Borysew, które znajduje się w Borysewie (gmina poddębice) i zajmuje obszar aż 15 hektarów.

Zoo Safari Borysew gromadzi aż 250 zwierząt z 60 różnych gatunków. Najważniejsze wydaje się jednak to, że miejscu tym można oglądać białe tygrysy bengalskie. Obok nich na odwiedzających czekają również antylopy, kangury, kajmany, wielbłądy dwugarbne, mały, bawoły czy zebry. Dzieci z pewnością będą zachwycone tym, że mogą podejrzeć również świat wolny, w którym królują żółwie, foki czy ptactwo wodne. ZOO położone w województwie łódzkim to miejsce szczególnie przyjazne dzieciom, na których czeka taka atrakcja jak przejażdżka na kucyku szetlandzkim. Maluchy mogą zaprzyjaźnić się ze zwierzętami domowymi takimi jak kozy, alpaki, osiołki czy świnki. Kompleks nie zapomina również o starszych odwiedzających, dla których przygotowano możliwość przejażdżki na wielbłądzie.

Poza zabawą ze zwierzętami i przyglądaniu się ich codziennemu światu, dzieci mogą skakać na trampolinach, pokonać tor przeszkód czy zjechać na wielkiej zjeżdżalni albo wskoczyć do basenu wypełnionego kolorowymi piłkami. Na wszystkich gości czeka oszklony Grill Bar, w którym można zjeść ciepły posiłek, który doda energii po aktywnym i ciekawym czasie.

Pałac w Małkowie znajduje się w pobliżu ZOO, dzięki czemu planując swój odpoczynek w naszych wnętrzach, można rozbudować plan któregoś z dni o podróż do ZOO Safari Borysew. Po tak spędzonym czasie z pewnością miło będzie wrócić do naszych komfortowych pokoi, porozmawiać o wrażeniach, odpocząć, zrelaksować się i ubrać kolejny raz na twarze uśmiechy. Na naszych gości czeka zielony, zabytkowy park znajdujący się przy pałacu, który sprzyja spacerom oraz aktywności na świeżym powietrzu. Na polanie znajdującej się tuż obok, będzie można rozpalić rodzinne ognisko z pieczonymi kiełbaskami czy piankami.

Cennik Zoo Borysew dla gości indywidualnych


  • Bilet rodzinny – 11% rabatu od regularnej ceny biletów
    • 2+1 – Dwoje opiekunów dorosłych oraz jedno dziecko – 96 zł/sz
    • 1 + 2 – Jeden dorosły opiekun oraz dwójka dzieci – 86 zł/szt
    • 2+2  – Dwoje dorosłych opiekunów i dwoje dzieci – 122 zł/sz
  • Bilet normalny (cena regularna): 39zł /os
  • Bilet ulgowy (cena regularna): 29 zł/os

Szczegóły na stronie internetowej : https://zoosafari.com.pl/

Sprawdź też:

Dojazd


Pałac w Małkowie -> Zoo Safari Borysew

Odległość drogowa : 39 km

Trasa : przez Warta, Zadzim, Adamka