Ślub w plenerze

Ślub cywilny, podczas którego Para Młoda ślubuje sobie miłość i decyduje się wejść w związek małżeński, to bez wątpienia najważniejszy elementem całego dnia, w którym odbywa się wesele. Uroczystości tej towarzyszy nastrój wzruszenia, a miłość wyrażana jest w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Pary Młode, które pragną związać się ze sobą tym szczególnym rodzajem relacji, nie muszą koniecznie decydować się na to, aby cała ceremonia odbyła się w urzędzie stanu cywilnego. Istnieją bardziej atrakcyjne opcje, niestandardowe i unikalne, które są warte rozważenia i mają szansę sprawić, że ślub będzie zapierał dech w piersiach z zachwytu.

Pałac w Małkowie to idealne miejsce na ślub cywilny. Do dyspozycji Par Młodych mamy zarówno przepiękną salę weselną zlokalizowaną we wnętrzu Pałacu, jak również ogromny, zabytkowy park, który idealnie sprawdza się podczas uroczystości plenerowych.

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy również 11 komfortowych i atrakcyjnych wizualnie pokoi, które pomieszczą nawet 40 osób i będą stanowić doskonale miejsce odpoczynku po całej uroczystości i hucznej zabawie do białego rana. Nasi eksperci chętnie pomogą w kwestiach wyboru weselnego menu czy elementów dekoracyjnych, a także bazując na swoim doświadczeniu wskażą najbardziej atrakcyjne atrakcje dla gości.

I chociaż wydaje się, że zorganizowanie ślubu cywilnego poza urzędem stanu cywilnego może być trudne i wymaga szeregu zabiegów formalnych, Pary Młode decydują się na wybór Pałacu w Małkowie, mogą liczyć na nasze wsparcie i pomoc w tym obszarze, niezależnie od tego czy zdecydują się na plenerowy ślub w naszej prostokątnej sali lustrzanej zlokalizowanej we wnętrzu Pałacu, czy też na plenerowy ślub w zabytkowym, zielonym i wyjątkowym ogrodzie zlokalizowanym w jego pobliżu.