Wesele w Pałacu

Wesele w pałacu w Małkowie to propozycja przygotowana z myślą o najbardziej wymagających Parach Młodych, które marzą, aby bawić się podczas przyjęcia weselnego ze swoimi gośćmi w pięknych, klimatycznych i stylowych wnętrzach. Nasz pałac to miejsce, które szczególnie dobrze sprawdza się podczas niewielkich, kameralnych przyjęć zorganizowanych dla maksymalnie 80 osób. Sala weselna lustrzana ma kształt prostokątny, co zapewnia duże możliwości aranżacyjne i daje pole do popisu dla dekoratorów i florystów.

 

Sala na wesele zlokalizowana w naszym pałacu cechuje się wyjątkowym wzornictwem, które znakomicie sprawdzi się zarówno podczas wystawnych i eleganckich przyjęć, jak również podczas tych utrzymanych w stylu boho czy rustykalnym, zależnie od indywidualnych preferencji Pary Młodej. Nasi eksperci chętnie doradzą w kwestii doboru dodatkowych atrakcji dla gości czy też pomogą wybrać dekoracje florystyczne i elementy wystroju. Ich wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej pozostanie do dyspozycji Pary Młodej tak, aby cała uroczystość spełniła ich ślubne marzenia, a przy okazji wywołała uśmiechy i wzruszenie w sercach gości.

Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy ponadto 11 komfortowych i eleganckich pokoi, w których może przenocować po przyjęciu weselnym nawet 40 osób. Dodatkowo Para Młoda otrzyma od nas w prezencie nocleg w Apartamencie.

Jeśli marzy Ci się większe wesele, na który może bawić się nawet 250 osób, zobacz naszą ślubną, plenerową ofertę tutaj.