Ślub w plenerze

Ślub cywilny, podczas którego Para Młoda ślubuje sobie miłość i decyduje się wejść w związek małżeński, to bez wątpienia najważniejszy elementem całego dnia, w którym odbywa się wesele. Uroczystości tej towarzyszy nastrój wzruszenia, a miłość wyrażana jest w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Pary Młode, które pragną związać się ze sobą tym szczególnym rodzajem relacji, nie muszą koniecznie decydować się na to, aby cała ceremonia odbyła się w urzędzie stanu cywilnego, ponieważ ślub może odbyć się też w dowolnym miejscu w plenerze. Istnieją bardziej atrakcyjne opcje, niestandardowe i unikalne miejsca, które są warte rozważenia i mają szansę sprawić, że ślub będzie zapierał dech w piersiach z zachwytu.

Ślub cywilny w plenerze

Pałac w Małkowie to idealne miejsce na ślub cywilny w plenerze. Do dyspozycji Par Młodych mamy zarówno przepiękną salę weselną zlokalizowaną we wnętrzu Pałacu, jak również ogromny, zabytkowy park, który idealnie sprawdza się podczas uroczystości plenerowych.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.

 

Ślub i wesele w plenerze, a potem nocleg w hotelu…

Po ślubie zachęcamy do hucznej zabawy w zorganizowanym przez nas weselu w plenerze. Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy również 11 komfortowych i atrakcyjnych wizualnie pokoi hotelowych, które pomieszczą nawet 40 osób i będą stanowić doskonale miejsce odpoczynku po całej uroczystości i hucznej zabawie do białego rana. Nasi eksperci chętnie pomogą w kwestiach wyboru weselnego menu czy elementów dekoracyjnych, a także bazując na swoim doświadczeniu wskażą najbardziej atrakcyjne atrakcje dla gości.

Ślub cywilny w plenerze – organizacja i formalności

Choć może wydawać się, że zorganizowanie ślubu cywilnego poza urzędem stanu cywilnego może być trudne i wymaga szeregu zabiegów formalnych, Pary Młode decydują się na wybór Pałacu w Małkowie, mogą liczyć na nasze wsparcie i pomoc w tym obszarze, niezależnie od tego czy zdecydują się na plenerowy ślub w naszej prostokątnej sali weselnej lustrzanej zlokalizowanej we wnętrzu Pałacu (sprawdź: wesele w Pałacu), czy też na plenerowy ślub w zabytkowym, zielonym i wyjątkowym ogrodzie zlokalizowanym w jego pobliżu.

Koszty ślubu w plenerze

Koszty ślubu w plenerze nie są wysokie – Urząd Stanu Cywilnego dolicza zwykle dodatkowo opłatę w wysokości 1000 zł, co z uwagi na wyjątkowy charakter dnia nie wydaje się zaporową kwotą. Jeśli chcą Państwo poznać dokładniejszy cennik wesela czy ślubu w Plenerze w Pałacu w Małkowie zachęcamy do kontaktu bezpośredniego drogą telefoniczną 535-442-333 lub mailową malkow@malkow.pl.

Do naszego Pałacu można łatwo dojechać z województwa łódzkiego i wielkopolskiego.

Znajdujemy się w odległości:

  • Sieradz – 13 km
  • Zduńska Wola – 28 km.
  • Kalisz – 41 km
  • Łódź – 66 km
  • Uniejów – 37 km
  • Borysew – 40 km