Termy Uniejów

Pałac w Małkowie położony jest w bliskiej okolicy kompleksu Termalno-Basenowego, znajdującego się u podnóża średniowiecznego Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich. Termy Uniejów to ogromna atrakcja rekreacyjno-turystyczna naszego regionu, która oferuje gorące kąpiele lecznicze w solankach termalnych, charakteryzujących się znakomitymi właściwościami.

Kompleks termalno-basenowy składa się z basenów krytych oraz otwartych, a także z zespołu odnowy biologicznej, który z pewnością pokochają wszyscy miłośnicy zabiegów SPA i odpoczynku, który ma na celu poprawę kondycji całego organizmu. Niecki zewnętrzne zostały osłonięte leczniczą solanką termalną, dzięki czemu można z nich korzystać niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku. Basen solankowo-uzdrowiskowy również wchodzi w skład kompleksu, podobnie jak basen z częścią ogólną i tą dedykowaną najmłodszym dzieciom, zbudowany w taki sposób, aby zapewnić maluchom bezpieczeństwo i przestrzeń do dobrej zabawy w wodzie.

Cennik Termy Uniejów


Bilet normalny – 1h – strefa basenowa – 18-24 PLN

Bilet ulgowy – 1h – strefa basenowa – 16-21 PLN

Wejście do strefy saunowej – dopłata około 12 PLN/h

szczegóły na stronie internetowej https://www.termyuniejow.pl/pl/cennik-0


Dojazd


Pałac w Małkowie -> Termy Uniejów

Odległość drogowa : 37 km

Trasa : przez Siedlątków, Spychnierz

Sprawdź też:

Niezależnie od indywidualnych preferencji naszych gości, rekomendujemy im podróż do term w Uniejowie. Jesteśmy pewni, że każdy z nich znajdzie w tej przestrzeni coś dla siebie. Będzie to odpowiednie miejsce dla gości, którzy potrzebują odpoczynku na basenie, gorących solanek, zabiegów rekreacyjnych, masażu, biczy, jacuzzi czy innych atrakcji wodnych.

Warto mieć na uwadze właściwości lecznicze, które posiada uniejowska solanka termalna. Będzie ona pomocna przy leczeniu takich chorób jak schorzenia nosa, gardła czy krtani, nerwobóle, nerwice, dyskopatia, choroby zwyrodnieniowe stawów czy skóry,

Odwiedzając termy w Uniejowie warto zatrzymać się w naszym pałacu w Małkowie, który zapewni znakomitą przestrzeń do odpoczynku po wodnych szaleństwach w kompleksie basenowo-termalnym. Nasz pałac oferuje swoim gościom zadbane, czyste, funkcjonalne, komfortowe i nade wszystko atrakcyjne wizualnie pokoje, w których można złapać chwilę oddechu. W naszym pałacu można równocześnie cieszyć się pięknem zabytkowego parku, który znajduje się przy hotelu, korzystać z restauracji, która przygotowuje dla gości pyszne tradycyjne potrawy zbudowane na produktach ekologicznych i regionalnych, doprawione znakomitym wyczuciem naszego szefa kuchni czy też połączyć wypoczynek z pracą i wypełnianiem codziennych obowiązków.