Sala konferencyjna

Jeżeli szukają Państwo eleganckiej sali konferencyjnej w województwie łódzkim, zapraszamy do naszego Pałacu w Małkowie. Chociaż jesteśmy specjalistami w organizowaniu imprez okolicznościowych, służymy również pomocą przy organizacji konferencji i spotkań integracyjnych.

Sala konferencyjna w województwie łódzkim

Z myślą o organizatorach konferencji, staramy się zadbać, o jak najlepsze warunki, zapewniając niezbędne wyposażenie sali i udostępniając klimatyzowane pomieszczenia. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy wygodne pokoje, utrzymane w nienagannej czystości. Restauracja, która czynna jest dla uczestników konferencji, bazuje na ekologicznych produktach, prosto od lokalnych dostawców. O przygotowanie smacznych potraw, dba doświadczony i profesjonalny kucharz, z wieloletnim doświadczeniem. Niezbędne wyposażenie sali, pełna obsługa gastronomiczna i zapewnienie noclegu są gwarancją udanej konferencji.

Sala konferencyjna w Pałacu w Małkowie

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wynajęciem sali konferencyjnej w okolicach Łodzi, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego – często odwiedzają nas Goście m.in. z Łodzi, Sieradza, Zduńskiej Woli, ale też Kalisza.

W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną 535-442-333 lub mailową biuro@malkow.com.pl.