Sala konferencyjna

Pałac w Małkowie oferuje szeroki wybór sal szkoleniowych z mobilnymi rozwiązaniami, które umożliwią Ci zorganizowanie każdego wydarzenia. Znajdziesz u nas prywatne miejsce na rozmowę kwalifikacyjną, jak i designerską salę dla dużej widowni zainteresowanej Twoim wykładem. Masz więc jedną, sprawdzoną przestrzeń, która zawsze spełni Twoje potrzeby.

Każde spotkanie tworzą ludzie, dlatego ważne jest, aby zapewnić im warunki, które zmotywują ich do działania i dadzą swobodę w ich realizacji.

Wiemy co wpływa pozytywnie na umysł i wykorzystaliśmy tę wiedzę do projektowania sal szkoleniowych. Każdy element przestrzeni jak kolorystyka, ergonomiczne meble i kreatywny design ma więc swój wyznaczony cel – stymulowanie mózgu i zwiększenie produktywności. Razem z żywymi roślinami, świetną akustyką, dostępem do świeżego powietrza i naturalnego światła umożliwiają organizację spotkania, w które chce się zaangażować.

Jeżeli szukają Państwo eleganckiej sali konferencyjnej w województwie łódzkim, zapraszamy do naszego Pałacu w Małkowie. Chociaż jesteśmy specjalistami w organizowaniu imprez okolicznościowych, służymy również pomocą przy organizacji konferencji i spotkań integracyjnych.

Sala konferencyjna w województwie łódzkim

Z myślą o organizatorach konferencji, staramy się zadbać, o jak najlepsze warunki, zapewniając niezbędne wyposażenie sali i udostępniając klimatyzowane pomieszczenia. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy wygodne pokoje, utrzymane w nienagannej czystości. Restauracja, która czynna jest dla uczestników konferencji, bazuje na ekologicznych produktach, prosto od lokalnych dostawców. O przygotowanie smacznych potraw, dba doświadczony i profesjonalny kucharz, z wieloletnim doświadczeniem. Niezbędne wyposażenie sali, pełna obsługa gastronomiczna i zapewnienie noclegu są gwarancją udanej konferencji.

Sala konferencyjna w Pałacu w Małkowie

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wynajęciem sali konferencyjnej w okolicach Łodzi, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego – często odwiedzają nas Goście m.in. z Łodzi, Sieradza, Zduńskiej Woli, ale też Kalisza.

Sala lustrzana, rycerska oraz niewielki gabinet zapewnią naszym gościom przestrzeń do rozmów dotyczących kierunku działania firmy, zawiązywania biznesowych relacji czy wytężonej pracy nad kreatywnymi wizjami.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.