Wesela

Organizacja wesela to bez wątpienia zadanie szczególnie wymagające. Wesele powinno odzwierciedlać marzenia Młodej Pary, uszczęśliwić zaproszonych przez nią gości, być niezapomniane, ubrane we wzruszenia, piękne wizualnie, dopracowane i precyzyjnie zaplanowane. Elementów składowych udanego przyjęcia weselnego jest naprawdę wiele. Młodzi muszą wybrać weselne menu, dekoracje kwiatowe, auto do ślubu, prezenty dla gości, elementy wystroju sali na wesele, zespół lub DJ’a, swoje ślubne stylizacje, tort, a także zdecydować, czy koło północy ich goście będą uczestniczyć w oczepinach. Najważniejszy wydaje się jednak być wybór miejsca, w którym odbędzie się całe przyjęcie weselne.

Wesele w Pałacu w Małkowie

Pałac w Małkowie poza swoim nieodpartym urokiem wizualnym i niepowtarzalnym klimatem, który panuje w jego wnętrzu oraz otoczeniu, oferuje znaczną pomoc organizacyjną, którą z pewnością docenią Pary Młode, pochłonięte ustalaniem wszelkich szczegółów. Przyjęcie weselne w Pałacu w Małkowie to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie rozwiązania nieszablonowe i marzą o tym, aby mieć ślub jak z bajki, który jak się okazuje, nie musi być dłużej zarezerwowany wyłącznie dla księżniczek.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.

 

Perfekcyjna organizacja wesela

Nasi eksperci pomogą ustalić weselne menu, dostosowując je do oczekiwań Pary Młodej, a jednocześnie służąc swoim wieloletnim doświadczeniem w branży ślubnej tak, aby wszystko było smaczne, pięknie podane i przyjazne kubkom smakowym gości. Na ich cenne rady i wskazówki oparte o rozumienie zarówno najnowszych trendów ślubnych, jak i rozwiązań tradycyjnych, Młodzi mogą liczyć również w innych obszarach, gdyż przyświeca im jeden cel – sprawić, aby wesele było niezapomniane oraz idealnie zorientowane na potrzeby Młodej Pary. Sprawdź nasze rekomendacje na  Pałac w Małkowie

Pałac w Małkowie

 

Wesele w Pałacu na sali lub w plenerze

Wesele w pałacu w Małkowie może odbyć się zarówno w jego pięknym, urządzonym z finezją i eleganckim wnętrzu, jak również w plenerze, w jego najbliższych okolicach, zależnie od indywidualnych preferencji Pary Młodej. Do dyspozycji naszych gości mamy ponadto 11 gustownych pokoi hotelowych, w których możemy pomieścić 22 lub nawet 40 osób (z dostawkami).

Wesele w plenerze

Marzy Ci się wesele pod namiotem w zabytkowym parku ?

Wesele w plenerze

Wesele w 200 letnim pałacu

Marzy ci się wesele w zabytkowych pomieszczeniach przepięknego 200 letniego pałacu?

Wesele w pałacu

Ślub cywilny

Myślisz o zorganizowaniu ślubu cywilnego w plenerze lub pomieszczeniach pałacu?

Ślub cywilny w pałacu