Imprezy okolicznościowe

Kameralny hotel daleko od zgiełku miasta zapewnia komfortowe warunki dla organizacji spotkań rodzinnych do 80 osób. Każde przyjęcie przygotowujemy z pasją, zaangażowaniem i dbałością. Nie ważne czy są to chrzciny, rocznice ślubu, konsolacje, urodziny, imieniny, czy wieczór panieński lub kawalerski.

Nasza restauracja slow food serwuje wyłącznie potrawy oparte o tradycyjne przepisy w nowoczesnych aranżacjach. Każde menu dobieramy według upodobań i preferencji naszych gości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów, dlatego w kuchni królują wyłącznie ekologiczne produkty prosto od naszych lokalnych dostawców.

Pensjonat w łódzkim to doskonałe miejsce do organizacji wyjątkowych imprez okolicznościowych. Każdą szczególną uroczystość przygotowujemy indywidualnie, według wszelakich preferencji i wymagań naszych Gości. Zawsze staramy się, aby przyjęcie było niezapomnianym przeżyciem dla Państwa, a dbając o najdrobniejsze szczegóły, oddajemy do dyspozycji Klientów, wspaniałą i elegancką salę. Jest ona doskonałym wyborem na kameralne uroczystości, do 80 osób. Kompleksowo zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych w woj. łódzkim, takich jak:

  • wesela,
  • komunie,
  • urodziny,
  • chrzciny,
  • spotkania integracyjne,
  • spotkania biznesowe,
  • konferencje,
  • bankiety,
  • obiady i inne imprezy okolicznościowe.

Zabytkowy pałac w Małkowie, który posiada długą historię, to klimatyczne miejsce, gdzie można poczuć magię minionej epoki. Pałac, w którym często bywał znany noblista Władysław Stanisław Reymont, położony jest w dogodnym miejscu z łatwym dojazdem. Profesjonalna obsługa, doświadczony personel i elegancka sala umożliwiają nam, organizację doskonałych imprez okolicznościowych w województwie łódzkim. Przygotowując każdą uroczystość, robimy to z pasją. Żyjąc w myśl zasady, że praca ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem, chcemy dzielić się naszym zapałem, z każdym Klientem.

Pałac w Małkowie, który został wybudowany w latach 1810-1820, to miejsce pełne historii i klimatu, które pozwoli poczuć się Państwu, jak w bajce. Atrakcyjne hotelowe pakiety pobytowe zachęcają do dłuższych wizyt, a noclegi w zabytku potęgują magiczną atmosferę każdej imprezy okolicznościowej.

Hotel w centralnej Polsce, który podoła organizacji każdej imprezy? Kameralny pensjonat w Małkowie! Odwiedź nas i przekonaj się sam. Zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego – często odwiedzają nas Goście m.in. z Łodzi, Sieradza, Zduńskiej Woli, ale też Kalisza.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.