Imprezy okolicznościowe

Kameralny hotel daleko od zgiełku miasta zapewnia komfortowe warunki dla organizacji spotkań rodzinnych do 80 osób. Każde przyjęcie przygotowujemy z pasją, zaangażowaniem i dbałością. Nie ważne czy są to chrzciny, rocznice ślubu, konsolacje, urodziny, imieniny, czy wieczór panieński lub kawalerski.

Imprezy okolicznościowe są coraz rzadziej organizowane w domach. Wynika to z faktu, że wszystkim zależy na tym, aby przyjęcia takie jak chrzciny, komunie, wesela czy urodziny miały oprawę na najwyższym poziomie. Dlatego dobrym pomysłem jest urządzenie takiego wydarzenia w hotelu. Warto rozważyć to zwłaszcza wtedy, kiedy zaproszona ma być większa grupa osób.

Doskonale, jeżeli wokół hotelu znajduje się ogród. Skorzystają z nich chętnie dzieci, które podczas imprezy rodzinnej będą mogły pobawić się na zewnątrz. Natomiast dorośli będą mogli tam odetchnąć od głośnej muzyki i odpocząć po szaleństwach na parkiecie.

Serwis kelnerski i doświadczony personel to jedna z największych zalet hotelu oraz sali bankietowej. Załoga zawsze dba o zadowolenie gości, a także słucha ich sugestii i życzeń. Ponadto członkowie obsługi są nieocenionym wsparciem dla organizatorów imprezy.

Personel pomaga w kwestiach technicznych dotyczących na przykład nagłośnienia. Jest on także odpowiedzialny za czystość i porządek na sali. Kelnerzy podczas całej imprezy – wesela, jubileuszu czy komunii – sprawnie podają ciepłe dania.

Sala bankietowa to wizytówka naszego hotelu. Dlatego pomieszczenia te są eleganckie oraz urządzone ze smakiem. Ogromne znaczenie ma też możliwość aranżacji sali według własnych potrzeb. Niekiedy organizatorzy mają własny pomysł na dodatki i chcą umieścić w pomieszczeniu wielkowymiarowe, podświetlane napisy czy dużą liczbę balonów.

Nasza restauracja slow food serwuje wyłącznie potrawy oparte o tradycyjne przepisy w nowoczesnych aranżacjach. Każde menu dobieramy według upodobań i preferencji naszych gości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów, dlatego w kuchni królują wyłącznie ekologiczne produkty prosto od naszych lokalnych dostawców.

Pensjonat w łódzkim to doskonałe miejsce do organizacji wyjątkowych imprez okolicznościowych. Każdą szczególną uroczystość przygotowujemy indywidualnie, według wszelakich preferencji i wymagań naszych Gości. Zawsze staramy się, aby przyjęcie było niezapomnianym przeżyciem dla Państwa, a dbając o najdrobniejsze szczegóły, oddajemy do dyspozycji Klientów, wspaniałą i elegancką salę. Jest ona doskonałym wyborem na kameralne uroczystości, do 80 osób. Kompleksowo zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych w woj. łódzkim, takich jak:

 • wesela
  Wiele zwyczajów weselnych jest tak starych, że nawet dokładnie nie wiemy kiedy zostały wprowadzone. Niektóre z tradycji przetrwały do dziś i możemy brać w nich udział na prawie każdym polskim weselu. Nawet jeśli ktoś jest bardzo nowoczesny i w taki sposób widzi swoje wesele, to wykorzystuje niektóre zwyczaje weselne i ślubne. Nie można oddzielać wesela od ślubu, ponieważ to ślub rozpoczyna serię tradycyjnych polskich obrzędów. Niezależnie od tego, gdzie para młoda wzięła ślub (w kościele czy USC) wszyscy przybyli na uroczystość goście składają parze młodej życzenia. Składanie życzeń rozpoczyna najbliższa rodzina. Wyjściu z kościoła (USC) towarzyszy też zazwyczaj sypanie ryżem lub drobniakami, które młodzi muszą zgodnie pozbierać. Obyczaj ten ma zapewnić młodym dostatek.
 • komunie

  Pierwsza komunia święta to ważne wydarzenie nie tylko w życiu każdego dziecka, ale i całej rodziny. Warto się do niego odpowiednio przygotować i z wyprzedzeniem zaplanować przyjęcie komunijne.

 • urodziny

  Tradycyjnym elementem obchodów urodzin w kulturze europejskiej jest tort urodzinowy, który ozdobiony jest specjalnymi świeczkami w liczbie odpowiadającej wiekowi jubilata. Jubilat ma za zadanie zdmuchnąć świeczki, najlepiej wszystkie za jednym razem. Innym zwyczajem jest śpiewanie jubilatowi specjalnej piosenki – w Polsce jest to „Sto lat”.

 • chrzciny
  Chrzciny to okazja do pierwszego spotkania nowo narodzonego dziecka z całą rodziną. W naszym hotelu dbamy o niepowtarzaną atmosferę tych wyjątkowych chwil. Oferujemy Państwu kompleksowe przygotowanie tego typu przyjęcia – od pysznych dań, przez układ stołów i dekorację, po sprawowanie pieczy nad przebiegiem wydarzenia.
 • spotkania integracyjne

  Pałac w Małkowie to wymarzone miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych i pikników firmowych. Bogate zaplecze, duży wybór sprzętu oraz park eventowy pozwalają na praktycznie dowolny wybrany rodzaj imprezy integracyjnej lub pikniku. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 • spotkania biznesowe

  Organizacja spotkania biznesowego to nie tylko przygotowanie odpowiedniego przemówienia przez mówcę – równie ważne jest miejsce, w którym się ono odbędzie. Dobrze przygotowana sala biznesowa to klucz do sukcesu każdego spotkania, dlatego warto postawić na współpracę z hotelem biznesowym.

 • konferencje
  Jakie cechy powinien posiadać hotel, w którym chcesz zorganizować konferencję firmową?
  Zorganizowanie konferencji firmowej, niezależnie jaki jest jej cel, bywa czasochłonne i często wymaga zaangażowania wielu członków zespołu. Jednym z najważniejszych zadań, już na samym początku planowania takiego wydarzenia, jest wybranie miejsca, w którym ma się ono odbyć. Najczęściej organizatorzy decydują się na hotele, które oferują pełen pakiet około konferencyjnych usług.  Na co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca? Co sprawdzić w pierwszej kolejności? Zapraszamy do naszego poradnika, dzięki któremu dowiesz się jakie cechy powinien posiadać hotel idealny na organizację konferencji firmowej! Jednym z najważniejszych czynników, na które powinniśmy zwrócić uwagę jest lokalizacja obiektu. Nasz hotel znajduje się z centralnej Polsce! Kolejną niezwykle istotną kwestią są przestrzenie konferencyjne. Hotel, w którym organizujemy wydarzenie powinien posiadać przestronne, multimedialne sale z pełnym wyposażeniem technicznym. Hotel musi posiadać bardzo dobre łącze internetowe oraz rozbudowaną i niezawodną sieć Wi-Fi. Pracując w wielonarodowym środowisku pracy, w rozproszonej strukturze, trzeba pamiętać, że zarówno uczestnicy, jak i prelegenci mogą łączyć się z nami on-line z różnych miejsc na świecie. Warto pamiętać, że uczucie głodu powoduje problemy z koncentracją i przyswajaniem wiedzy. Nasza restauracja nie ma konkurencji, zachęcamy do zweryfikowania informacji.
 • bankiety
  Zaraz obok konferencji i szkoleń, równie często organizowane są bankiety. Wydarzenia te zazwyczaj mają na celu uczczenie i świętowanie jakiegoś wydarzenia – biznesowego, naukowego lub rodzinnego. To przestrzeń do rozmów, spotkań, celebracji przeróżnych sukcesów i oczywiście… do skosztowania pysznych kulinariów. Rodzajów bankietów jest kilka i znacząco różnią się one od siebie. Jaki bankiet zorganizujesz w naszym hotelu w Małkowie?
 • obiady i inne imprezy okolicznościowe.

Zabytkowy pałac w Małkowie, który posiada długą historię, to klimatyczne miejsce, gdzie można poczuć magię minionej epoki. Pałac, w którym często bywał znany noblista Władysław Stanisław Reymont, położony jest w dogodnym miejscu z łatwym dojazdem. Profesjonalna obsługa, doświadczony personel i elegancka sala umożliwiają nam, organizację doskonałych imprez okolicznościowych w województwie łódzkim. Przygotowując każdą uroczystość, robimy to z pasją. Żyjąc w myśl zasady, że praca ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem, chcemy dzielić się naszym zapałem, z każdym Klientem.

Pałac w Małkowie, który został wybudowany w latach 1810-1820, to miejsce pełne historii i klimatu, które pozwoli poczuć się Państwu, jak w bajce. Atrakcyjne hotelowe pakiety pobytowe zachęcają do dłuższych wizyt, a noclegi w zabytku potęgują magiczną atmosferę każdej imprezy okolicznościowej.

Hotel w centralnej Polsce, który podoła organizacji każdej imprezy? Kameralny pensjonat w Małkowie! Odwiedź nas i przekonaj się sam. Zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego – często odwiedzają nas Goście m.in. z Łodzi, Sieradza, Zduńskiej Woli, ale też Kalisza.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.