Restauracja i bar

„Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”

Dbałość o jakość produktów, sezonowość kuchni oraz zaopatrywanie się u lokalnych najlepszych producentów, to podstawa naszej kuchni.

W naszej restauracji nie ma menu ustalanego na sezon, nasze menu zmienia się codziennie, gdyż bazujemy na najświeższych dostępnych produktach. Daj się oczarować naturalnym smakom naszych potraw, bez chemii, za to przepełnionych aromatem ziół. A ziół mamy pod dostatkiem w naszym ogródku i parku. W ogródku hodujemy również warzywa i kwiaty jadalne.

Bazujemy na tradycyjnej kuchni polskiej, na historycznych przepisach, a do naszego menu zapraszamy również smaki i aromaty z całego świata.

Zachęcamy do spróbowania naparów z ziół i kwiatów, oczywiście w towarzystwie miodu z parkowej pasieki.
Polecamy szereg win z naszej winniczki, w tym wybór win polskich. W naszym barze mamy również wybór ekologicznych piw opartych na historycznych recepturach.

Kredens babci Konstancji

W naszym magicznym kredensie znajdziecie różne cudowności. Oprócz pamiątek z Małkowa i okolicy, mamy w nim nasze produkty, takie jak miód, dżemy, marmolady, bazy do zup i sosów.

Miody z Małkowa

Możecie u nas w parku zobaczyć ule, którymi opiekuje się pszczelarz Mieczysław Łabędzki Z Lawendowej Barci pod Lasem Nasze miody są wielokwiatowe, pełne parkowych aromatów. Możecie ich spróbować podczas śniadania i w naszych potrawach. W naszej magicznej szafce babci Konstancji znajdziecie je w różnych pojemnościach.