Wesele w Plenerze

Wesela organizowane w plenerze cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród przyszłych Par Młodych. Ciepłe promienie słońca, delikatny powiew letniego wiatru na skórze i we włosach, piękne, zielone otoczenie, to sceneria idealnie pasująca i godna tego najważniejszego dnia w życiu.

Pałac w Małkowie przygotował dla przyszłych Par Młodych szczególną ofertę, w której możliwe jest powiedzenie sakramentalnego “tak” na terenie siedmiohektarowego zabytkowego parku. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji tego typu uroczystości, pomagamy załatwić wszelkie formalności, służymy radą w obszarze dekoracji i stajemy na wyżynach swoich możliwości, aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Do dyspozycji Par Młodych przygotowaliśmy namiot (300m2), który z powodzeniem pomieści nawet 250 osób. Znajduje się on tuż za pałacem, który w wartościowy i atrakcyjny wizualnie sposób dopełnia całą scenerię i dodaje jej nut nastrojowości, magii i elegancji. Wesele pod namiotem, w plenerze, to rozwiązanie, które stanowi zabezpieczenie przed tak wrażliwymi i nieprzewidywalnymi elementami, jak pogoda. Pary Młode nie muszą się martwić o to, że ich ślubne stylizacje zostaną wzbogacone o kolejny, przypadkowy element, jakim jest deszcz, a ich goście oprócz kwiatów, będą trzymać w rękach parasolki.

Wesele w ogrodzie to propozycja dla osób, które kochają naturę, pragną wziąć ślub w pięknej i nietypowej przestrzeni i szukają pomysłów nieszablonowych. Dołożymy wszelkich starań, aby całe przyjęcie weselne idealnie wpisało się w koncepcję wymarzonego ślubu, o którym z wypiekami na twarzy myśli się już od najmłodszych lat.

Jeżeli ślub w plenerze to rozwiązanie, które jest Ci bliskie, ale ostatecznie chcesz bawić się ze swoimi gośćmi we wnętrzu naszego pałacu, w atmosferze kameralnej i uśmiechniętej, wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej