Piknik firmowy

W ofercie pałacu w Małkowie znajdują się pikniki firmowe dla pracowników, zorganizowane na świeżym powietrzu, które zapewnią im możliwość zabawy i na długo pozostaną w ich pamięci, rysując jednocześnie w ich głowach pozytywny wizerunek firmy. Pikniki firmowe to wspaniała przestrzeń na integrację, relaks, poprawę wzajemnej komunikacji, zawiązanie więzi ze współpracownikami. Na takiej imprezie mogą pojawić się jednak nie tylko pracownicy danego przedsiębiorstwa, ale również jego kluczowi Klienci z rodzinami.

Integracja na świeżym powietrzu, w luźnej atmosferze będzie idealna dla osób, które mają dość nudnych bankietów firmowych. Na naszych gości czekają pomysłowe atrakcje, piękne, zielone przestrzenie, pyszne jedzenie i komfortowe pokoje utrzymane w efektownej stylistyce.

Doświadczeni eksperci z pałacu w Małkowie zadbają o to, aby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik, piknik firmowy spełniał oczekiwania gości, był świetnie zaplanowany od strony technicznej i logistycznej oraz wywoływał uśmiech na twarzy każdego uczestnika. Do dyspozycji naszych gości oddajemy duży i zielony zabytkowy park, który sprzyja spacerom i pozwala odetchnąć świeżym powietrzem. Obok parku znajduje się polana, w której z chęcią przygotujemy ognisko i biesiadę. Posiadamy również duży (300m2) namiot, w którym można przeprowadzić uzupełniające wyjazd integracyjny szkolenie czy też wieczorną potańcówkę.

Sala lustrzana, rycerska oraz niewielki gabinet zapewnią naszym gościom przestrzeń do rozmów dotyczących kierunku działania firmy, zawiązywania biznesowych relacji czy wytężonej pracy nad kreatywnymi wizjami.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.