Wesele w Pałacu

Pensjonat w łódzkim idealny na wesele? Pałac w Małkowie!

Hotel daleko od miasta to doskonałe miejsce na wymarzone wesele. Pałac w Małkowie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających par młodych, które chcą bawić się podczas przyjęcia weselnego ze swoimi gośćmi w pięknych, klimatycznych i stylowych wnętrzach.

Mamy doświadczenie w organizacji wielu różnego rodzaju imprez, w tym wesel, dlatego potrafimy połączyć staropolskie obyczaje i zwyczaje z nowoczesnym podejściem do przyjęcia weselnego. Tchnienie historii, wspaniała atmosfera i doskonała obsługa to niezaprzeczalne plusy pałacu w Małkowie. Do tego pyszne i zdrowe jedzenie, które serwuje nasza restauracja rodzinna oraz fakt, że pałac w Małkowie to przytulny hotel z placem zabaw i miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi sprawiają, że wesele w naszym kameralnym hotelu będzie najlepszym miejscem na wspólne świętowanie zaślubin.

Ekskluzywny hotel łódzkie – gdzie zorganizować kameralne wesele?

Nasz kameralny hotel to miejsce, które szczególnie dobrze sprawdza się podczas niewielkich, kameralnych przyjęć zorganizowanych dla maksymalnie 80 osób. Sala weselna lustrzana Pałacu ma kształt prostokątny, co zapewnia duże możliwości aranżacyjne i daje pole do popisu dla dekoratorów i florystów.

Salę na wesele, która mieści się w naszym pałacu, cechuje wyjątkowe wzornictwo, które znakomicie sprawdzi się zarówno podczas wystawnych i eleganckich przyjęć w stylu glamour, jak również podczas tych utrzymanych w stylu boho czy rustykalnym, zależnie od indywidualnych preferencji Pary Młodej. Nasi eksperci chętnie doradzą w kwestii doboru dodatkowych atrakcji dla gości czy też pomogą wybrać dekoracje florystyczne i elementy wystroju. Ich wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej pozostanie do dyspozycji Pary Młodej tak, aby cała uroczystość spełniła ich ślubne marzenia, a przy okazji wywołała uśmiechy i wzruszenie w sercach gości.

Większość przyjęć weselnych przypada na czas ciepłych miesięcy w roku. W związku z tym, często w budynkach, na salach bankietowych, przy dużej ilości gości, może powstać duszne powietrze. Dodając jeszcze do tego ewentualną wysoką temperaturę w ciągu dnia, sala weselna może być miejscem nie do wytrzymania dla gości. Chociaż większość sal jest klimatyzowana to zabawa na świeżym powietrzu jest znacznie przyjemniejsza, a gdy zajdzie taka potrzeba namiot weselny również może być chłodzony. Wesele w plenerze daje nam doskonałą okazję, aby połączyć przestrzeń w namiocie, z zielenią otaczającą miejsce imprezy. Dobrze i kreatywnie zorganizowane przyjęcie na dworze może swoim rozmiarem być większe niż wesele w ogromnym pałacu! Firmy i miejsca, które zajmują się organizacją wesel w plenerze dysponują sprawdzoną infrastrukturą i wyposażeniem namiotów, które ani na krok nie ustępuje temu, co możemy znaleźć w nawet najbardziej ekskluzywnej sali bankietowej. Nie obawiajcie się, że wyposażenie namiotu weselnego może być gorsze od wyposażenia sali weselnej, tylko poszukajcie miejsca, które zorganizowało już nie jedno takie właśnie wydarzenie. Impreza pod chmurką to też doskonała okazja do zwiększenia ilości atrakcji wymagających dużych przestrzeni jak wypuszczanie gołębi czy spektakularne pokazy sztucznych ogni.

Tylko zastanówcie się na ilu przyjęciach w plenerze byliście i jak łatwo zapadły Wam w pamięci. Wiecie dlaczego? Odpowiedź jest prosta – są bardziej atrakcyjne niż wesele w lokalu. Impreza weselna na otwartej przestrzeni daje doskonałe możliwości uchwycenia niebanalnych zdjęć czy ujęć filmowych. Tam gdzie sala weselna łączy się z otwartą przestrzenią, możliwości kreatywnych rozwiązań dla operatorów są po prostu nieskończone! Dodatkowo, bliskość natury w stosunku do namiotu sprawia, że gościom znacznie łatwiej i szybciej przemieścić się w wybrane miejsce w obrębie naszej zabawy, gdzie aktualnie coś się dzieje!

Atrakcja dla gości weselnych? Urokliwe noclegi w zabytku!

Ogromnym atutem sali weselnej w pałacu w Małkowie są pokoje noclegowe dla gości, które są dosłownie pod ręką. Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy bowiem ekskluzywny hotel z 11 komfortowymi i eleganckich pokojami, w których może przenocować po przyjęciu weselnym nawet 40 osób. Dodatkowo Para Młoda otrzyma od nas w prezencie nocleg w Apartamencie. Noclegi w zabytku dodatkowo spotęgują magię tej wyjątkowej weselnej nocy, a atrakcyjne hotelowe pakiety pobytowe zachęcają do zostania u nas na dłużej.

Niezaprzeczalnie wesele w Pałacu ma swój urok. Jednak jeśli marzy Ci się większe wesele, na którym może bawić się nawet 250 osób, zobacz naszą ofertę ślubów i wesel w plenerze.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.