Wesele w Pałacu

Wesele w pałacu w Małkowie to propozycja przygotowana z myślą o najbardziej wymagających Parach Młodych, które marzą, aby bawić się podczas przyjęcia weselnego ze swoimi gośćmi w pięknych, klimatycznych i stylowych wnętrzach. Nasz pałac to miejsce, które szczególnie dobrze sprawdza się podczas niewielkich, kameralnych przyjęć zorganizowanych dla maksymalnie 80 osób. Sala weselna lustrzana Pałacu ma kształt prostokątny, co zapewnia duże możliwości aranżacyjne i daje pole do popisu dla dekoratorów i florystów.

Wesele w Pałacu? Tylko w Małkowie!

Gustowne i eleganckie wnętrza, otoczenie pięknym i malowniczym parkiem to idealne miejsce na organizację imprezy weselnej. Mamy doświadczenie w organizacji wielu różnego rodzaju imprez i wesel, dlatego potrafimy połączyć  staropolskie obyczaje i zwyczaje z nowoczesnym podejściem do wesela, które zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.  Tchnienie historii, wspaniała atmosfera, doskonała obsługa i pyszna kuchnia to tylko wybrane powody dla których wesele w pałacu w Małkowie będzie bardzo dobrym wyborem.

Wyjątkowa sala w pałacu

Sala na wesele zlokalizowana w naszym pałacu cechuje się wyjątkowym wzornictwem, które znakomicie sprawdzi się zarówno podczas wystawnych i eleganckich przyjęć, jak również podczas tych utrzymanych w stylu boho czy rustykalnym, zależnie od indywidualnych preferencji Pary Młodej. Nasi eksperci chętnie doradzą w kwestii doboru dodatkowych atrakcji dla gości czy też pomogą wybrać dekoracje florystyczne i elementy wystroju. Ich wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej pozostanie do dyspozycji Pary Młodej tak, aby cała uroczystość spełniła ich ślubne marzenia, a przy okazji wywołała uśmiechy i wzruszenie w sercach gości.

Nocleg w hotelu

Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy ponadto hotel z 11 komfortowymi i eleganckich pokojami, w których może przenocować po przyjęciu weselnym nawet 40 osób. Dodatkowo Para Młoda otrzyma od nas w prezencie nocleg w Apartamencie.

Wesele w Pałacu ma swój urok, jednak jeśli marzy Ci się większe wesele, na który może bawić się nawet 250 osób, zobacz naszą ofertę ślubów i wesel w plenerze.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.