Szkolenia

Pałac w Małkowie to kameralny pensjonat w łódzkim, który stanowi doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Wychodzimy na wprost oczekiwaniom Klientów, poszerzając swoją ofertę o szkolenia firmowe. Hotel daleko od zgiełku zapewnia idealne warunki do prowadzenia warsztatów rozwojowych.

Do dyspozycji naszych gości mamy dwie sale szkoleniowe: lustrzaną i rycerską, które mogą pomieścić odpowiednio 70 i 40 osób. W Pałacu jest również gabinet, który może pomieścić 12 osób. Zapewnia ona miejsce na spotkania biznesowe prowadzone w mniejszym gronie. Jest to idealna przestrzeń na ważne, dodatkowe rozmowy, które wymagają szczególnego spokoju, intymności czy wytężonego wysiłku intelektualnego. Z gabinetu możliwe jest też bezpośrednie wyjście na taras.

Wiemy, że szkolenia biznesowe wymagają odpowiedniego skupienia i spokoju, który to sprzyja płodnym pomysłom i angażującym dyskusjom. W związku z tym dajemy naszym Klientom możliwość wynajęcia całego Pałacu. Hotel na szkolenie na wyłączność będzie znakomitym miejscem noclegowym. A noclegi w zabytku dodatkowo pobudzą kreatywność.

Szkolenia firmowe w pałacu w Małkowie to propozycja dla Klientów wymagających, ceniących sobie piękne wnętrza, profesjonalną obsługę i znakomicie przygotowane miejsce, w którym odbędzie się część szkoleniowa. Każda nasza sala do szkoleń zapewnia dostęp do flipchartów, projektora, komputera i rzutnika. Wiemy, że bardzo często są one niezbędne podczas tego typu wydarzeń. Naszym gościom zapewnimy jednocześnie serwis kawowy, soki i ciasta.

Wyjście z grupą szkoleniową poza mury firmy już ma swoje korzyści. W salce konferencyjnej w firmie każdy nadal trochę pozostaje w pracy. Pozostaje spięcie, nerwowość, zerkanie na email, zegarek, przechodzącego korytarzem szefa. Ryzykujemy, że co chwilę ktoś zajrzy w kolejnej bardzo ważnej sprawie odciągając nas nieustannie od szkolenia. Firmowe salki konferencyjne często są pozbawione klimatu służącemu koncentracji podczas szkoleń. Są małe, ciasne, urządzone surowo, aby tylko zagospodarować miejsce w sposób wystarczający do przeprowadzenia szkolenia. Podczas szkolenia w firmie każdy musi pozostać w obowiązującym dress code. To nie pomaga. Poza firmą nie musi wcale wymagać garnituru i sztywnego anturażu. Może mieć swobodniejszą i wygodniejsza formę.

Dobrze byłoby zapewnić uczestnikom wyżywienie, napoje, przerwę kawową, lunch. Organizacja podobnego zaplecza w firmie lub w lokalu nieprzystosowanym do podobnych wymogów może sprawiać wiele trudności. W hotelu, który może być przygotowany na organizacje takich wydarzeń, to betka. A ileż stresu i pracy schodzi z ramion managera odpowiedzialnego za przygotowanie szkolenia. Zamawiamy i oczekujemy. Koniec. I do tego mamy już zapewnione właściwe zaplecze.

Hotelowe sale szkoleniowe są także bardzo często lepiej wyposażone w technikę konferencyjną niż firmowe sale szkoleniowe. Mamy tutaj do dyspozycji lepszy sprzęt, lepsza widoczność, a nawet często lepsze krzesła konferencyjne przystosowane do wymogów szkoleniowych i zapewniające większy komfort uczestnika szkolenia. I jeśli coś nie działa to po prostu wzywamy hotelową obsługę techniczną, która ma za zadanie albo usunąć usterkę albo pomóc nam we właściwym podłączeniu sprzętu.

Po szkoleniu poza siedzibą firmy zwykle każdy znajdzie jeszcze trochę czasu choćby na krótki wypad z uczestnikami szkoleń na piwo lub drinka. Na chwilę oddechu i zacieśnienia znajomości. To także ma znaczenie. Podczas takich wyjść poszkoleniowych bardzo często są omawiane jeszcze zagadnienia ze szkolenia, a to utrwala wiedzę, powoduje wymianę opinii, dodatkowo kształci.

Idealna sala konferencyjna łódzkie? Niepowtarzalne miejsce na warsztaty rozwojowe? Hotel na szkolenia w centralnej Polsce? Odpowiedź jest jedna – hotel daleko od miasta, czyli Pałac w Małkowie. Zapraszamy!

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.