Szkolenia

Pałac w Małkowie wychodzi na wprost oczekiwaniom Klientów biznesowych poszerzając swoją ofertę o szkolenie firmowe. Do dyspozycji naszych gości mamy dwie sale szkoleniowe : lustrzaną i rycerską, które mogą pomieścić odpowiednio 70 i 40 osób. Wiemy, że tego typu spotkania wymagają nastroju skupienia i spokoju, który to sprzyja płodnym pomysłom i angażującym dyskusjom, dlatego też dajemy naszym Klientom możliwość wynajęcia Pałacu na wyłączność, razem z całą naszą bazą hotelową, która będzie znakomitym miejscem noclegowym.

Szkolenia firmowe w pałacu w Małkowie to propozycja dla Klientów wymagających, ceniących sobie piękne wnętrza, profesjonalną obsługę i znakomicie przygotowane miejsce, w którym odbędzie się część szkoleniowa. W naszych salach dajemy Klientom dostęp do flipchartów, projektora, komputera i rzutnika, gdyż wiemy, że bardzo często są one niezbędne podczas tego typu wydarzeń. W razie potrzeby istnieje możliwość pełnego zaciemnienia sali, dzięki czemu możliwe będzie precyzyjne wyświetlanie każdej prezentacji multimedialnej czy innego rodzaju materiałów wizualnych. Naszym gościom zapewnimy jednocześnie serwis kawowy, soki i ciasta.

Pałac w Małkowie to nie tylko wyjątkowe sale : rycerska oraz lustrzana, ale również gabinet, który może pomieścić 12 osób. Przestrzeń ta będzie idealna na ważne, dodatkowe rozmowy, które wymagają szczególnego spokoju, intymności czy wytężonego wysiłku intelektualnego. Z gabinetu możliwe jest bezpośrednie wyjście na taras.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.