Szkolenia

Pałac w Małkowie to kameralny pensjonat w łódzkim, który stanowi doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Wychodzimy na wprost oczekiwaniom Klientów, poszerzając swoją ofertę o szkolenia firmowe. Hotel daleko od zgiełku zapewnia idealne warunki do prowadzenia warsztatów rozwojowych.

Do dyspozycji naszych gości mamy dwie sale szkoleniowe: lustrzaną i rycerską, które mogą pomieścić odpowiednio 70 i 40 osób. W Pałacu jest również gabinet, który może pomieścić 12 osób. Zapewnia ona miejsce na spotkania biznesowe prowadzone w mniejszym gronie. Jest to idealna przestrzeń na ważne, dodatkowe rozmowy, które wymagają szczególnego spokoju, intymności czy wytężonego wysiłku intelektualnego. Z gabinetu możliwe jest też bezpośrednie wyjście na taras.

Wiemy, że szkolenia biznesowe wymagają odpowiedniego skupienia i spokoju, który to sprzyja płodnym pomysłom i angażującym dyskusjom. W związku z tym dajemy naszym Klientom możliwość wynajęcia całego Pałacu. Hotel na szkolenie na wyłączność będzie znakomitym miejscem noclegowym. A noclegi w zabytku dodatkowo pobudzą kreatywność.

Szkolenia firmowe w pałacu w Małkowie to propozycja dla Klientów wymagających, ceniących sobie piękne wnętrza, profesjonalną obsługę i znakomicie przygotowane miejsce, w którym odbędzie się część szkoleniowa. Każda nasza sala do szkoleń zapewnia dostęp do flipchartów, projektora, komputera i rzutnika. Wiemy, że bardzo często są one niezbędne podczas tego typu wydarzeń. Naszym gościom zapewnimy jednocześnie serwis kawowy, soki i ciasta.

Idealna sala konferencyjna łódzkie? Niepowtarzalne miejsce na warsztaty rozwojowe? Hotel na szkolenia w centralnej Polsce? Odpowiedź jest jedna – hotel daleko od miasta, czyli Pałac w Małkowie. Zapraszamy!

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.