Odpocznij

Odpocznij w Pałacu

Zapraszamy do naszego rodzinnego kameralnego pensjonatu, rezydencji szlacheckiej z początku XIXw., gdzie cały czas czuć ducha gościnności. Staramy się, abyście czuli się jak w domu, a nie w hotelu, nasza obsługa chętnie Wam doradzi jakie wino z naszej piwniczki wybrać do obiadu, czy gdzie się wybrać na wycieczkę w okolicy.

Do Waszej dyspozycji oddajemy 11 pokoi, w których zamiast telewizora znajdziecie wybór książek. Dla waszego komfortu w każdym pokoju jest czajnik i wybór herbat, a na kawę zapraszamy na taras, a gdy aura nie sprzyja na wygodną kanapę.

Nasza restauracja pachnie świeżym chlebem, ziołami i aromatami, które wydobywa z lokalnych produktów nasz Szef Kuchni Krzysztof Suska. Nasze dania inspirowane są kuchnią staropolską i francuską, ale to tylko punkt wyjścia do uczty smaków opierających się na lokalnych, ekologicznych produktach. A jeśli masz ochotę na wycieczkę w krainę wyrafinowanych dań, to zapraszamy na kolację degustacyjną.
Część produktów, które u nas spróbujecie, można zabrać ze sobą do domu. Zapytaj o naszą aktualną ofertę z kredensu babci Konstancji.

Można również u nas skorzystać z sauny, pohuśtać się w parku, pobujać na hamaku, skubnąć truskawkę w naszym ogródku (trzeba być szybszym niż okoliczne ptaki), czy po prostu niezobowiązująco powędrować po parku i zaszyć się jakimś jego zakątku na leżaku. A jeśli ktoś chce pospacerować i jednocześnie poznać historię Małkowa, zapraszamy do wędrówki z Questem w towarzystwie Marii Pstrokońskiej.

Mile widziane są u nas dzieci, które wnoszą tyle radości! Do ich dyspozycji jest zewnętrzny naturalny plac zabaw i kącik z zabawkami. Możemy na życzenie wstawić łóżeczko turystyczne do pokoju, a restauracja dysponuje krzesełkami dla najmłodszych dzieci.

Do zobaczenia!