Metoda Feldenkraisa

Metoda Feldenkraisa

Pani Marta Górna – Wiszniewska przyjęła zaproszenie do Małkowa i będzie z nami współtworzyć to wydarzenie.

Warsztaty:

  • 9 czerwca godz. 18.00 (2h – 2 lekcje – 100zł)
  • 11 czerwca godz. 9.00 (2h – 2 lekcje – 100zł)

Wykład:

  • 10 czerwca godz. 11.00

 

O pani Marcie:

Nazywam się Marta Górna-Wiszniewska, jestem założycielką Neuropracowni . Pomagam odzyskiwać kontakt z własnym ciałem, uwalniać napięcia, stres, zmniejszać ból, odkrywać potencjał i nowe możliwości.
Wspieram osoby mierzące się z trudnościami emocjonalnymi, dolegliwościami psychosomatycznymi, stresem. Pracuję z artystami szukającymi sposobów na zwiększanie świadomości ciała, sposobów ożywiania kreatywności, bądź chcących pokonać impas. Organizuje warsztaty dla instytucji kultury, fundacji, stowarzyszeń i firm, które dotykają tematu powiększania dobrostanu, regulacji układu nerwowego, dbania o siebie. Pomagam wszystkim, którzy chcą skorzystać z takiej formy pracy. Moja praca jest moim powołaniem.
O warsztatach:
Metoda Feldenkraisa® jest metodą reedukacji ruchowej, samopoznania i samorozwoju wykorzystującą potencjał układu nerwowego do nauki. Te delikatne i spokojne ruchowe „ćwiczenia” są procesem edukacyjnym, który wspiera nasz rozwój fizyczny, emocjonalny, poznawczy, społeczny. Metoda może stanowić cenne uzupełnienie dla osób będących w terapii, osób korzystających z rehabilitacji ortopedycznej (np.: z dolegliwościami w obrębie żuchwy, pleców, kolan) czy też dla osób w trakcie rehabilitacji neurologicznej (np.: po udarach, wylewach, ze stwardnieniem rozsianym, chorobą Parkinsona). Może być wspaniałym punktem w programie wellbeing dla pracowników firm niezależnie od branży. Może być wsparciem dla artystów ( tancerzy, aktorów, śpiewaków) oraz sportowców. Korzystać mogą również kobiety w ciąży, seniorzy oraz każdy kto chce poruszać się dla zdrowia, przyjemności i rozwoju w sposób bezpieczny i niebanalny.
Zarówno piątkowe jak i niedzielne warsztaty będą składały się z dwóch godzinnych lekcji. Każda lekcja to inny zestaw ćwiczeń, które można potem wykorzystywać we własnej praktyce.
Na warsztaty potrzebne będzie ciepłe i wygodne ubranie oraz koc.
Inwestycja: 100zł/ 2h warsztaty, za cały cykl 2x 2h: 200zł
Płatność na miejscu.
Zapisy na warsztaty: malkow@malkow.pl (prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu oraz daty wybranego warsztatu)
Liczba miejsc ograniczona.