Kawiarnia

Kawiarnia w pałacu w Małkowie otarta jest w każdą niedzielę do godziny 20.00 i zapewnia przestrzeń zbudowaną na spokojnym, klimatycznym i atrakcyjnym wizualnie wnętrzu, które sprzyja odpoczynkowi, ale stanowić może również przestrzeń do biznesowych spotkań czy niewielkiego świętowania w gronie rodziny czy znajomych.

Dla naszych gości przygotowaliśmy pyszną, świeżo mieloną kawę, która doda energii i pobudzi kubki smakowe. Można u nas spróbować również gorącej czekolady, która z pewnością ogrzeje zimniejsze dni i namaluje na twarzy uśmiech. Pyszne kawy i czekolady wzbogacone zostały o domowe, własnoręcznie przygotowane wypieki, spośród których szczególnym uznaniem naszych gości cieszą się serniki, jabłeczniki, pierniki i ciasta marchewkowe.

W kawiarni pałacu w Małkowie nasi goście mogą spróbować również tart wzbogaconych o sezonowe, świeże i ekologiczne owoce dostarczone do nas przez lokalnych dostawców oraz lody z owocami i bitą śmietaną, które z pewnością podbiją serca miłośników słodkości.

Zapraszamy do kawiarni gości m.in z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łodzi, Kalisza i innych miast.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.