Aktualności

14 lutego – Walentynki w Pałacu w Małkowie

Dbamy o wyjątkowość każdej chwili spędzonej w Małkowie, dlatego warto zaufać nam i zabrać ukochaną osobę na romantyczną kolację przy muzyce na żywo 14 lutego. Zapraszamy również do zostania z nami na cały weekend.

Read More

Kolędowanie w Pałacu – 29 grudnia 2019r

Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd zapomnianych i historycznych w magicznym wykonaniu! Panie Emilia Reiter i Barbara Wilińska zabiorą nas w podróż sentymentalną, poznamy pieśni przejścia, pieśni dworskie. To będzie prawdziwa uczta muzyczna! Po koncercie uroczysta wyśmienita kolacja, która pozwoli na dalszą celebrację magicznej atmosfery świątecznej. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Read More

Warsztaty świąteczne dla dzieci – 14 grudnia, sobota

Zapraszamy na świąteczne warsztaty dla naszych milusińskich. Zajęcia są dostosowane do grup wiekowych. Godzina zabawy dla dzieci i godzina odpoczynku na kawę dla rodziców. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

Read More

Wigilijny katering

Uwielbiamy tradycyjne staropolskie potrawy i chcemy się nimi z Państwem dzielić. Zapraszamy do składania zamówień na katering wigilijny. Poniżej nasza aktualna oferta na dania wigilijne oraz świąteczne.

Read More