Warsztaty w drodze do siebie

Warsztaty w drodze do siebie

Pędząc za codziennością, zapominając o sobie, własnych potrzebach dochodzimy do momentu, gdy jesteśmy zatrzymywani przez nasz organizm, nasze ciało mówi „nie”. To ono nam często daje sygnały, że powinniśmy zwolnić, przewartościować priorytety.
Tak łatwo przychodzi nam dbanie o rodzinę, dzieci, rodziców, przyjaciół…. A gdzie jesteśmy My? Gdzie jestem Ja? Gdzie jest nasza prawda? Jak poradzić sobie z emocjami, które czasami nas zalewają? Jak być blisko siebie, w uważności, a jednocześnie we wspólnocie ludzkiej?
Te pięć dni spędzonych w Małkowie, pod czułą opieką wspaniałych i doświadczonych przewodników pozwoli spojrzeć inaczej na rzeczywistość, uwrażliwi nas na małe cuda codzienności, nauczy słuchać siebie, własnych emocji i potrzeb, jednocześnie dbając o relacje z innymi i komunikując się w sposób empatyczny. Wyjeżdżając z Małkowa zabierzecie ze sobą narzędzia przekazane przez praktyków z różnych dziedzin, które pozwolą żyć pełnią życia, w zgodzie ze sobą i swoim celem.
Projekt warsztatów rozwojowych „W drodze do siebie…” współtworzą Małgorzata Brzeziński (Mavilena Dance), Gabriela Kozicka, Margita Anna Czerniakowska, Anna Stawska i Wojciech Laube.
Warsztaty obejmują:
 • zajęcia terapii dźwiękiem mis (sesja relaksacyjna i medytacja),
 • spacer i warsztaty zielarskie,
 • pracę z ciałem poprzez ruch i taniec,
 • warsztaty z holistycznego podejścia do człowieka, gdzie Duch , ciało i umysł są w równowadze,
 • warsztaty KAI ZEN SERCA i porozumienia bez przemocy.
To będzie piękna podróż, poznajcie nasze przewodniczki i przewodnika:
 • Anna Stawska – Z wykształcenia jestem magistrem stosunków międzynarodowych i politologii, a z zamiłowania pasjonatką mocy dźwięku i słowa. Jestem certyfikowaną terapeutką masażu dźwiękiem. Ukończyłam szkolenia masażu dźwiękiem I, II, III i IV stopnia wg metody Petera Hessa® oraz kurs muzykoterapii – oddziaływania holistycznego wibracjami mis i gongów – w Studio „BIM BAM BOM” Singing Healing Bowls Katarzyny Szymków.
  Kiedy po raz pierwszy wzięłam do ręki misę i poczułam jej wibrację, nie wiedziałam, że to całkowicie zmieni moje życie. Dźwięki i wibracje mis pomogły mi zrozumieć, że wszystko, co się wydarza jest po to, by nauczyć mnie dawania sobie empatii. Masując dźwiękiem przypominam sobie o uważności na potrzeby drugiej osoby, szacunku dla jej indywidualności. Towarzyszę w niezwykłej podróży w głąb siebie. Jestem również mediatorem sądowym oraz trenerką komunikacji opartej na empatii, wspierającą w rozwoju dzieci i młodzież. Realizuję projekty unijne dla korporacji, organizacji pozarządowych i sektora MŚP. Za Eckhartem Tolle mogę powiedzieć, że mieszkałam z wieloma Mistrzami Zen – wszyscy byli kotami.
 • Małgorzata Brzeziński
 • Gosia Brzeziński – jestem doskonałym dowodem na to, że na przygodę z tańcem nigdy nie jest za późno, a realizowanie marzeń i pasji, to ważny element szczęśliwego i spełnionego życia. Od kilku lat, jako instruktorka tańca, jestem w gronie cudownych Istot. Połączył nas taniec, ale z czasem we wspólnym działaniu, spotkaniach, poznawaniu siebie, znaleźliśmy głębszy sens, nadający życiu kolor, smak, zapach a przede wszystkim rytm. Jestem założycielką i prowadzę grupę taneczną „MAVILENA”. Kocham bliźniego jak siebie samego ( z wyjątkiem dosłownie kilku przypadków, które „zaszły mi mocno za skórę”) i wszystkie pozostałe istoty naszej cudownej Matki Ziemi. Wierzę w UFO i teorie spiskowe a moje życiowe motto brzmi: „Każdy ma to, na co się odważy”. Do zobaczenia w sierpniu, już odliczam dni do spotkania z Wami.
  PS: Bardzo proszę zabierzcie ze sobą biały strój (bluzka + spódnica lub spodnie), kolorową długą spódnicę i lekkie obuwie do tańca.
 • Gabriela Kozicka – Gabi zielarka. Z wykształcenia socjolog. Od urodzenia miłośniczka i fascynatka fauny i flory. Zielarka, naturoterapeutka, nauczycielka w wolnej szkole w ramach nauczania domowego, chwastożerca oraz twórca herbat i preparatów ziołowych. Z radością i pasją dzielę się własnym doświadczeniem związanym ze zdrowotnymi właściwościami dzikich roślin. Uczestniczka zjazdów, festiwali zdrowia min w Małkowie jako wystawca i wykładowca.
 • Margita Anna Czerniakowska – mistrz naturopatii, dyplomowana bioenergoterapeutka, zielarka. Ukończyła kursy z zakresu kinezjologii, masażu, bańkoterapii, totalnej biologii. Z pasją łączy różne metody, podchodząc do terapii holistycznie. Prowadzi wykłady i warsztaty z tematyki zdrowotnej oraz pisze artykuły do magazynu „Zdrowie bez leków”.
 • Wojciech Laube – zajmuje się metodologią KAIZEN SERCA oraz metodą PBP ( porozumienie bez przemocy ). Te dwie metody odmieniły moje życie kiedy wiele lat temu jak to się mówi sięgnąłem dna. Zrozumiałem wtedy że jeśli mam moc aby tego dna sięgnąć to z pewnością mam też odwrotnie proporcjonalną moc aby wybić się w drugą stronę. Tak też zrobiłem. Wtedy zrozumiałem że chcę propagować i nauczać w jaki sposób można odmienić i kształtować swoje życie tak jak się tego chce. Jak skupić się na sobie i pokochać się w mądry i łagodny sposób. Jak sprawić aby “JA” było wreszcie na swoim miejscu w świecie.
W cenie pełne wyżywienie, noclegi (pokoje dwuosobowe).
Inwestycja: 1900zł
Rezerwacja miejsca po wpłacie na konto: 400zł
Więcej informacji i pytania: malkow@malkow.pl / tel. 535 442 333
Do zobaczenia!