Niedzielne obiady

Niedzielny, rodzinny obiad w Pałacu w Małkowie to smakowa mieszanka nowoczesności i tradycji oraz restauracja, która staje na wyżynach swoich możliwości, aby spełnić oczekiwania każdego gościa. Szef kuchni przygotowuje swoje dania z ogromną dbałością o każdy szczegół, tak, aby na talerze gości trafiały potrawy pyszne, zdrowe, bogate w smaki i aromaty, a jednocześnie zorientowane na najnowsze kulinarne trendy.

Szef kuchni gotując korzysta z produktów dostarczonych od lokalnych dostawców oraz z tych pochodzącej z pałacowej, niezwykle bogatej spiżarni, w której znajduje swojskie dżemy, powidła, pikle, sery czy wędliny.

Niedzielne obiady w pałacu w Małkowie to szansa na spróbowanie pysznych potraw oraz okazja, aby zobaczyć nasz piękny, zabytkowy pałac, który cechuje się unikalnym i wyjątkowym klimatem oraz zjedzenie ciepłego posiłku w jego wnętrzu. Po obiedzie można udać się do zlokalizowane obok pałacu parku, odetchnąć świeżym powietrzem i oddać się spokojnej fali relaksu i odprężenia.

Niedzielne obiady serwowane w naszej restauracji mieszczą się w kwocie 40 zł. W cenie tej dla naszych gości przygotowaliśmy pyszną zupę, danie dnia, deser oraz kawę lub soki tłoczone, zależnie od indywidualnych preferencji.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Pomagamy odpowiednio zorganizować imprezy oraz spotkania.