Biznes pakiet – dla pracujących w podróży.

Nasz Biznes Pakiet to oferta przygotowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którym zdarza się prowadzić biznes w podróży. Mogą z niego skorzystać biznesmeni, handlowcy, a także wszystkie duże, mniejsze i lokalne firmy. Rozumiemy potrzeby tej szczególnej grupy Klientów i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im komfort, a także warunki sprzyjające zarówno wytężonej pracy, jak i spokojnemu odpoczynkowi po dynamicznych i ubranych w wymagające zadania dniach.

Biznesmeni, których będziemy gościć w naszym pięknym, klimatycznym, ekskluzywnym i zorientowanym na potrzeby gości pałacu w Małkowie będą mieli do dyspozycji takie udogodnienia jak: dwudaniowa kolacja z napojami oraz śniadanie w formie bufetu szwedzkiego lub śniadanie serwowane bezpośrednio do pokoju, zależnie od indywidualnych preferencji.

Posiadamy monitorowany parking, który w ramach pakietu oddany zostanie do użytkowania przez naszych biznesowych Klientów bezpłatnie. Na terenie całego obiektu dostępna jest bezpłatna sieć wi-fi, która zapewni potrzebną łączność z wielkim światem biznesu, podczas efektywnego odpoczynku w naszym pałacu.

Pakiet obejmuje nocleg w pokoju standard, wraz z wymienionymi powyżej udogodnieniami w cenie 200 zł/os. Dodatkowa, dedykowana oferta może być rozbudowana o lunch box, który wspaniale sprawdzi się w dalszej podróży i stanowić będzie wartościowy, smaczny i zbilansowany posiłek.

W pakiecie:

✔Dwudaniowa kolacja z napojami

✔Nocleg w pokoju standard

✔Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego lub serwowane

✔Bezpłatny monitorowany parking

✔Bezpłatne Wi-Fi

Dodatkowe usługi:

✔Możliwość zamówienia lunch boxu na drogę